Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna Forum Uniwersytetu Wrocławskiego
Nieoficjalne Forum Studentów

Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy
Autor Wiadomość
multilingual

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 11:04, 17 Sty 2014    Temat postu: Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego

Umiesz język francuski i jest on Twoją pasją? Chciałbyś znaleźć pracę, w której będziesz mógł codziennie używać tego języka? To idealna oferta dla Ciebie! Gwarantujemy pracę w międzynarodowym środowisku dla giganta w branży gier komputerowych.

Jesteś studentem? Dostosujemy Twoje godziny pracy do Twojego grafiku!!!

Miejsce: Wrocław

Obowiązki:

 Obsługa klienta poprzez Email
 Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi klientów

Wymagania:
 Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
 Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy,
 Znajomość programów z pakietu Microsoft Office
 Status studenta

Oferujemy:
 Możliwość pracy na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin
 Pracę w międzynarodowym środowisku oraz w młodym, dynamicznym zespole,
 Szkolenia, możliwość rozwoju i ciągłej nauki, możliwość awansu,
 Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres: [link widoczny dla zalogowanych]
W aplikacji proszę o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)