Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna Forum Uniwersytetu Wrocławskiego
Nieoficjalne Forum Studentów

Social media marketing/specialist

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy
Autor Wiadomość
brandhome

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto 17:00, 12 Lip 2011    Temat postu: Social media marketing/specialist

Jesteśmy zespołem młodych, utalentowanych ludzi, z zapałem do pracy i dużymi umiejętnościami. Tworzymy dynamicznie rozwijającą się agencję marketingową. Jeżeli wydaje Ci się, że pasujesz do naszej firmy – napisz! Aktualnie do pracy lub na praktykę w biurze we Wrocławiu
poszukujemy kandydata na stanowisko:

Social Media Specialist

Zakres obowiązków dla stanowiska:
    Organizacja i prowadzenie działań w social media (Facebook, NK, Twitter, Goldenline, blogi itp.);
    Tworzenie strategii komunikacji w serwisach społecznościowych dla Klientów;
    Tworzenie kreatywnych koncepcji konkursów,
    Angażowanie społeczności i aktywizacja nowych użytkowników;
    Prace copywriterskie,
    Tworzenie prezentacji oraz raportów dla Klientów.

Oferujemy ze swojej strony:
    Elastyczne godziny pracy i stałe wynagrodzenie;
    Kreatywne wyzwania, możliwość pokazania co potrafisz;
    Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i zarazem wynagrodzenia;
    Bonusy za zaangażowanie i kreatywność;

Wymagania

Oczekujemy:
    Bardzo dobrej znajomości serwisów społecznościowych, w tym funkcjonalności i aplikacji dostępnych na Facebooku, NK.pl;
    Posiadania co najmniej dwóch aktywnych kont na portalach społecznościowych (prosimy o linki);
    Umiejętności redagowania krótkich tekstów, ‘lekkiego pióra’, bezbłędnej znajomości j. polskiego;
    Doskonałej organizacji czasu pracy, elastyczności i zaangażowania;
    Kreatywności i nieszablonowego podejście do wykonywanych zadań;
    Przyjaznej osobowości Smile rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
    Umiejętności sprawnej obsługi komputera, programów biurowych;
    Gotowości do rozwoju wiedzy i nowych umiejętności;

Mile widziane:
    Zainteresowanie marketingiem, markami, psychologią reklamy;
    Znajomość aktualnych trendów w obszarze social media marketing;
    Znajomość zarządzania kampaniami Google AdWords oraz tematyki pozycjonowania;
    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Czekamy na aplikacje pod adresem [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)