Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna Forum Uniwersytetu Wrocławskiego
Nieoficjalne Forum Studentów

Praca w handlu - obsługa klienta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy
Autor Wiadomość
MichałK

Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 9:53, 09 Maj 2018    Temat postu: Praca w handlu - obsługa klienta

Poszukujemy osób zainteresowanych dorywczą pracą w handlu przy obsłudze klienta:

Pracownik sklepu odzieżowego

Opis stanowiska
- obsługa kasy fiskalnej,
- wykładanie towaru,
- dbanie o porządek na sklepie,
- inne prace zlecone.

Wymagania
- status ucznia/studenta,
- komunikatywność,
- chęć pracy przy obsłudze klienta.

Oferujemy
- elastyczną formę zatrudnienia (umowę-zlecenie),
- możliwość dopasowania grafiku do studiów/nauki w szkole (podejmuje się tylko te zlecenia, które można zrealizować),
- miłą atmosferę w pracy,
- możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych,
- przyuczenie do stanowiska,
- pracę na rzecz ogólnopolskiej sieci sklepów odzieżowych.

Poszukujemy również na stanowisko:

Pracownik księgarni (m/k)

- pomoc przy obsłudze klienta,
- przenoszenie i układanie towaru na półkach,
- praca w sklepie z artykułami m.in.: książki, czasopisma, płyty CD.

Wymagania
- status studenta lub osoby uczącej się do 26. roku życia,
- zaangażowanie.

Oferujemy
- terminową wypłatę wynagrodzenia,
- elastyczne warunki zatrudnienia - umowę-zlecenie,
- możliwość pogodzenia studiów z pracą dorywczą,
- atrakcyjną stawkę: 16 zł brutto za godzinę,
- pracę w popularnej sieci handlowej,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej,
- miłą atmosferę w pracy.

Więcej informacji pod numerami: 605 123 562, 71 343 80 89 (8-16, od poniedziałku do piątku).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)