Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna Forum Uniwersytetu Wrocławskiego
Nieoficjalne Forum Studentów

Praca - branża motoryzacyjna!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy
Autor Wiadomość
MichałK

Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 9:44, 09 Maj 2018    Temat postu: Praca - branża motoryzacyjna!

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik wypożyczalni samochodów (m/k)

Opis stanowiska:
- odbiór i dostarczanie samochodów do klientów oraz do innych oddziałów firmy,
- transport samochodów do/z serwisów na terenie Wrocławia i okolic,
- prace pomocnicze w administracji flotą samochodową,
- przygotowywanie samochodów do wynajmu.

Wymagania:
- status ucznia/studenta do 26 roku życia,
- czynne prawo jazdy kat. B (ważne minimum rok),
- dyspozycyjność przynajmniej 4 dni w tygodniu, pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą lub minimum 30 godzin w tygodniu np. 3 dni po 10 godzin pracy,
- znajomość podstawowej obsługi samochodu,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- elastyczną formę zatrudnienia (umowa-zlecenie),
- możliwość pogodzenia pracy ze studiami, nauką,
- atrakcyjne zarobki (przeciętnie 2000 - 3000 zł netto zależnie od liczby kursów w miesiącu),
- szkolenie wprowadzające,
- ciekawą pracę w miłej atmosferze,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej oraz w obsłudze klienta.

Poszukujemy także osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystent/ka działu samochodów używanych

- bieżąca obsługa systemu z bazą danych pojazdów,
- dbanie o prawidłową ekspozycję samochodów na placu (ustawienie, czystość),
- jazdy testowe z klientami,
- uzupełnianie paliwa i podstawowe usprawnianie pojazdów (ładowanie akumulatora, dopompowanie opon itp.),
- podstawianie i odbieranie pojazdów z serwisu,
- kompletowanie dokumentów i kluczy zapasowych,
- powielanie i aktualizacja ogłoszeń na wszystkich obsługiwanych portalach,
- wstępna obsługa klienta (ogólna prezentacja pojazdu, zaproszenie do biura).

Wymagania:
- możliwość pracy od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie pomiędzy 9:00 a 18:00,
- prawo jazdy kat. B (ważne przynajmniej od roku),
- biegła znajomość obsługi komputera,
- podstawowa znajomość pakietu MS Office,
- mile widziany status ucznia / studenta.

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
- ciekawą pracę w branży motoryzacyjnej,
- możliwość rozwoju w branży, poszerzenia swoich zainteresowań,
- pracę w miłej atmosferze,
- pracę we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna, okolice Muchoboru Wielkiego oraz Oporowa).

Osoby zainteresowane powyższymi ofertami proszone są o kontakt pod numerem 605 - 123 - 562 / 71 343 80 89 (od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)