Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna Forum Uniwersytetu Wrocławskiego
Nieoficjalne Forum Studentów

Praca - bez doświadczenia, elastyczne godziny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy
Autor Wiadomość
ExperumHR

Dołączył: 05 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 14:21, 05 Sty 2017    Temat postu: Praca - bez doświadczenia, elastyczne godziny

Poszukiwany: Doradca Klienta w CC

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie
- komunikatywność, miły głos i poprawna wymowa
- pozytywne nastawienie oraz duża motywacja do pracy
- gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy
- umiejętność obsługi komputera

Obowiązki:
- telefoniczna obsługa Klientów
- rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz sprzedaż dopasowanych produktów
- realizacja zleceń złożonych przez Klienta
- budowanie pozytywnego wizerunku i dobrych relacji z Klientami

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na część lub cały etat)
- elastyczne godziny pracy
- profesjonalne szkolenia
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- realną możliwość awansu
- dodatkowe benefity

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) w języku polskim adres e-mail:
[link widoczny dla zalogowanych]

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)