Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna Forum Uniwersytetu Wrocławskiego
Nieoficjalne Forum Studentów

Portal zakupów grupowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy
Autor Wiadomość
gavcio
Gość

PostWysłany: Pon 18:32, 21 Lis 2011    Temat postu: Portal zakupów grupowych

Witam serdecznie,
Mam dla Was ofertę pracy przy nowym portalu zakupów grupowych, poniżej więcej informacji:

wymagania:
• zaprezentowanie umiejętności komunikacyjnych i sprzedażowych
• osoba zorientowana na osiągnięcie sukcesu zawodowego
• pełne zaangażowanie, motywacja we współpracy, a także możliwość dostosowywania się do nowych sytuacji
• posiadanie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
• wykształcenie wyższe
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B

obowiązki:
• Poszukiwanie nowych kontrahentów, głównie firm usługowych (m.in. hotele, restauracje, myjnie, kręgielnie, siłownie, salony kosmetyczne itp. – chcących promować się za pośrednictwem zakupów grupowych.

oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie od sukcesu w systemie prowizyjnym
• wsparcie finansowe przez pierwsze 3 miesiące
• prace przy rozwijającym się portalu zakupów grupowych - z wielkimi aspiracjami, wkrótce będziemy wszędzie!
• dzięki naszym kampaniom marketingowym gwarantujemy wysoką sprzedaż bonów
• kampanie marketingowe ( ogólnopolskie i regionalne ) na najwyższym poziomie. Od razu po uruchomieniu pierwszej sprzedaży Twoje kampanie będą reklamowane w Google Adwords, oraz najważniejszych portalach regionu.
• szkolenia, umowy i materiały
• do Twojej dyspozycji przydzielony zostaje grafik oraz programista, które będzie pomagał tworzyć ofertę

opis dodatkowy:
Budujemy serwis nr 1 zakupów grupowych w Polsce. Wkrótce będziemy wszędzie!
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zgłoszenia - wraz z CV proszę przesyłać na mail: [link widoczny dla zalogowanych]
Autor Wiadomość
Axium
Gość

PostWysłany: Pią 8:45, 16 Gru 2011    Temat postu: Oferta pracy

Firma Axium powstała w 2003 roku. Zaczynaliśmy jako oficjalny dystrybutor profesjonalnych słuchawek nagłownych. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów i rozwojowi rynku w Polsce bardzo szybko ewoluowaliśmy w kierunku świadczenia kompleksowych usług teleinformatycznych. W naszych działaniach stawiamy na solidną i długoterminową współpracę z naszymi partnerami, opierającą się na elastyczności, na wzajemnym przystosowywaniu się do siebie i wzajemnym zrozumieniu.

Opis stanowiska pracy

- przygotowywanie pism oraz prowadzenie dokumentacji
- przygotowywanie ofert w języku angielskim
- współpraca i jej rozwój z klientem międzynarodowym
- okresowe podróże zagraniczne
- współpraca z wyznaczonymi osobami w firmie w zakresie powierzonych zadań
- samodzielna realizacja zleconych zadań
- osoba zatrudniona w naszej firmie odbędzie odpowiednie szkolenie merytoryczne
- ścieżka awansu z asystenckiego na specjalistę
Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego - jako główne kryterium
- znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
- zdolności organizacyjne
- wykształcenie min.średnie
- komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność
- status studenta studiów zaocznych, wieczorowych

Proszę wysyłać CV na adres : [link widoczny dla zalogowanych]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)