Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna Forum Uniwersytetu Wrocławskiego
Nieoficjalne Forum Studentów

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TELEFONICZNEJ

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy
Autor Wiadomość
sabinka1990

Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Casus
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 8:03, 17 Lip 2014    Temat postu: SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TELEFONICZNEJ

Casus Finanse S.A. to prężnie i dynamicznie rozwijająca się spółka w sektorze zarządzania wierzytelnościami. Lider w swojej branży, gdzie największym kapitałem są jej współpracownicy. Od kilkunastu lat, buduje swoją pozycję na rynku, a jednocześnie wspomaga i rozwija swoich pracowników. Jeżeli chcesz uczestniczyć w sukcesie naszej firmy, ponosić za siebie i innych odpowiedzialność, do tego chcesz i lubisz się rozwijać oraz zdobywać nowe umiejętności, a partnerskie relacje nie stanowią dla Ciebie problemu, to DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

WROCŁAW

Kluczowe zadania:

• Telefoniczny monitoring i wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności
• Motywowanie klientów do uregulowania zaległości
• Realizacja wyznaczonych planów
• Administracja bazami danych
• Uwaga! Praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Nastawienie na realizację celów i konsekwencja w działaniu
• Rozwinięte zdolności komunikacyjne
• Umiejętność efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
• Dobra dykcja i łatwość formułowania myśli
• Doświadczenie w branży finansowej bądź Call Center i obsłudze Klienta mile widziane, choć niekonieczne
• Praca zmianowa: pon-pt 07.00 – 22.00; sob 08.00 – 16.00

Oferujemy:
• Umowę o pracę – pełen etat
• Stałe wynagrodzenie i klarowny system premiowy
• Możliwość rozwoju i awansu dla najbardziej efektywnych
• Pracę w młodym i energicznym zespole
• Pakiet profesjonalnych szkoleń startowych
• Prywatną opiekę medyczną, karty sportowe i ubezpieczenie grupowe
• Praca w samym centrum Wrocławia

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [link widoczny dla zalogowanych]

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb bieżącego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Spółki z Grupy Casus Finanse, w tym CASUS FINANSE S.A. z siedzibą z siedzibą we Wrocławiu (50-227) przy ul. Kleczkowskiej 43.”

Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Casus Finanse S.A. z siedzibą we Wrocławiu (50-227) przy ul. Kleczkowskiej 43. Administrator danych osobowych informuje, że będzie przetwarzać otrzymane od kandydatów dane osobowe w celach związanych z aktualnie prowadzoną rekrutacją oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Casus Finanse S.A. i powiązane kapitałowo Spółki Grupy Casus Finanse. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych lub żądania ich usunięcia.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Oferty pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)